وبلاگ


راهنمای انتخاب عطر و ادکلن

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن

عطرها می‌توانند برند شما در موقعیت‌های مختلف باشند. از این رو انتخاب عطر همیشگی مطابق سلیقه فرد، چالش مهمی است که هر کس تجربه آن را داشته است. وجود هزاران رایحه با نت‌های مختلف، خرید عطر را برای خانم‌ها و آقایان دشوارتر می‌کند. از طرفی فاکتورهای مختلفی وجود دارد که علاوه بر سلیقه شخصی، در انتخاب عطر باید در نظر داشته باشید؛ از روحیات و خصوصیات روانشناسی شما گرفته تا نوع پوست‌تان و موقعیتی که می‌خواهید از عطر استفاده کنید، همه و همه بر انتخاب مناسب‌ترین نوع آن موثر هستند.ابتدا لازم است اطلاعاتی در مورد انواع رایحه‌ها و نت‌های مختلف داشته باشید. دانستن این اطلاعات از راهنمای انتخاب عطر و ادکلن، چند قدمی شما را به انتخاب عطر موردعلاقه‌تان، نزدیک‌تر می‌کند.

رژ لب مناسب هر فصل کدام است؟

رژ لب مناسب هر فصل کدام است؟

با تغییر هر فصل که سبک و رنگ لباس‌ها تغییر میکند بد نیست تغییراتی هم در آرایش و مخصوصا رنگ رژ لبمان ایجاد کنیم، اگر نمیدانید در هر فصل چه رنگی رژلب بزنید در ادامه این مطلب با رژ لب‌های مخصوص هر فصل آشنا میشوید و میتوانید بهترین رژ لب را برای خود در فصل‌های مختلف انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب در خرید کرم پودر

راهنمای انتخاب در خرید کرم پودر

انتخاب کرم پودر براساس پوست یکی از مهم‌ترین اصول خودآرایی و آرایشگری است. اصلی که اگر آن را نادیده بگیرید، صورتتان را کاملا مصنوعی و نازیبا نشان خواهد داد. این مطلب به شما کمک می‌کند بهترین و مناسب‌ترین کرم‌پودر را انتخاب کنید.

درباره‌ی نویسنده
سایت نازدیم
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها